Samuela nuk ndalet; Gati projekti me titull “Dashni”

Brune, simpatike dhe me një zë të veçantë, këngëtarja Samuela  duket se i ka projektet gati. Pas publikimit të bashkëpunimit të saj me këngëtarin kosovar Hakif Krasniqi “Lamtumire” ajo...

Eva Pasha: Është lumturi kur publiku mes duartrokitjesh bërtet emrin tënd!

Eva Pasha është modelja simpatike që doli në 6 vajzat më të mira në konkursin e bukurisë “Miss Universe 2019”. Eva ka mjaft foto të bukura, linja modeleje dhe...

“Thuja nanës” nga Lori kënga më hit e momentit

Nuk kanë kaluar shumë orë nga lansimi i projektit më të ri muzikor nga Lori dhe kënga është kthyer në një hit i momentit duke qenë kënga më e...

“Vjen apet” e me një hit Nitti

Artisti i njohur dhe mjaft unik Nitti sapi ka sjellë projektin më të ri muzikor "Vjen apet". Kënga ka nisur të pritet mjaft mirë dhe është krijuar nga vetë...

Elezi: Firmave u kthehen 196 milion euro nga TVSH në gjysmën e parë të...

“Mbi 12 miliard denarë ose 196 milion euro janë kthyer tek firmat në gjysmën e parë të këtij viti përmes kthimit të rregullt të TVSH-së, në bazë të të...

“E bukur je “ Super projekti i ri muzikor nga ZONI & FMS (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri po që...