“Pse” hiti i ri i Rajmond Prenaj këngëtarit më të kërkuar në mbrëmje e...

Këngëtari është nga ata emra që publiku i njeh mirë dhe i pëlqen për zërin, interpretimin dhe veprimtarinë artistike. Rajmond Prenaj është këngëtari që i ndez mbrëmjet muzikore dhe...

Premierë/“LAMBO” Super hiti i ri nga RILIT x QUKA x NOJA (Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma të reja muzikore aktualisht kjo industi po sundon Europen Juglindore. Trap artistat nga qyteti...

Premierë/“Të pres” Super projekti i ri muzikor nga Antonio (Video)

Tashme shumë projekte të suksesëshme shqiptare mbajm vulen e Antonios. “Te Pres” mban titullin super projekti i ri i sapo publikuar . Kënga është shumë e ndjer dhe perciell...

Bekim Rexhepi vjen me ‘Faqe, kuqe’, hit i verës që bombardon me klikime (Video)

Një këngë verore e përpunuar mjershtërisht nga këngëtari Bekim Rexhepi ka sjellë atë në një tjetër nivel të karierës pasiqë kjo verë është e tij pasiqë krahas angazhimeve të...

Polici i Kosovës vret lopën holandeze që kushton ‘një dreq e gjysmë’: Pronari thotë...

Një lopë është qëlluar nga një polic me armë zyrtare në Istog. Burime të portalit Kallxo.com brenda Inspektoratit të Policisë së Kosovës kanë konfirmuar se kafsha është qëlluar nga arma...

Kënga më e re nga Nikollë Berisha do tju emocionojë të gjithëve

"Jeta e saj" kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur nga artisti Nikollë Berisha. Kënga është shkruar nga vetë këngëtari dhe është mjaft prekëse dedikuar kushërirës së tij...