Aksioni policor i cili filloi në orët e hershme të mëngjesit në fshatin Luboten për konfiskimin e duhanit, ka revoltuar banorët.

Aksioni ende është duke vazhduar dhe deri në këto momente nuk dihet se sa kilogram duhan janë konfiskuar.

Sipas informacioneve duhani që merret nga banorët do të dërgohet në ekspertizë.

Policia po ua merr duhanin banorëve në fshatin Luboten

Gepostet von TV21 am Dienstag, 25. Juni 2019