can you get high off of motrin 800 allegra party shop billig viagra bestellen best way to store synthroid
Sunday, August 18, 2019
Reklame
Home Sport Herolind Shala vazhdon me formën e tij të lartë, dy asistime në...

Herolind Shala vazhdon me formën e tij të lartë, dy asistime në fitoren e thellë të Valerengas

66

Herolind Shala ka vazhduar shkëlqimin në elitën e futbollit norvegjez. Mesfushori i Përfaqësueses së Kosovës ka qenë fantastik në fitoren e lartë të Valerengas 1-5 në udhëtim te Ranheim.

Shala nuk shënoi këtë javë, por që arriti të asistojë në golin e parë dhe të fundit për ekipin e tij. 27-vjeçari dha një asistim në minutën e 53-të kur realizoi Vilhjalmsson si dhe në minutën e 90-të për golin e shënuar nga Ejuke.