Ajo është një super artiste e mjaft unike. Po flasim për këngëtaren Gjyste Vulaj e cila ka festuar ditëlindjen në Tuz ku edhe jeton së bashku me familjarë e plot të ftuar por edhe supriza sidomos nga fansat dhe miqtë e saj ku i kanë realizuar një video me plot urime. Urime dhe nga ne “24” vite edhe 100!.

When the People Love Gjyste Vulaj😍 THE QUEEN 👑

Gepostet von Donushja Dona am Mittwoch, 10. Juli 2019